Compania «METANCOR-COM» SRL - furnizor de frunte al producţiei din oţel inoxodabil şi metale neferoase, furtunuri şi pompe, care activiază pe piaţa Republicii Moldova mai mult de 12 ani, în legătură cu necesitatea majorării numărului de angajaţi, invită spre colaborare, pentru muncă permanentă, angajați perseverenți, orientați spre rezultat.

Casier-operator de introducerea datelor

Responsabilități:
- Recepționarea si introducerea in program comenzilor de la ingineri;
- Evidența documentelor contabile (devize,conturi,facturi fiscale);
- Efectuarea operaţiunilor de casă;
- Comportament amabil și prietenos față de clienți.

Cerințe:
- Dorinta de lucru,instruire si dezvoltare;
- Studii superioare (de preferinţă tehnice,contabile)
- Cunoasterea 1С;
- Utilizator sigur PC (MS Office);
- Cunoașterea limbei de stat și rusă este obligatorie;
- Atentie, responsabilitate;

Compania oferă:
- Angajare oficială;
- Salariu motivant;
- Pachet social deplin;
- Achitarea concediilor de odihnă anuale (28 zile);
- Achitarea concediilor medicale;
- Integrare într-un colectiv tînăr și activ;
- Program de muncă:
Luni – Vineri - zi de muncă plină.
- Adresa: str. Uzinelor, 11/1, sec. Ciocana, m. Chişinău.

 Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.

Rugăm să indicați în subiectul scrisorii denumirea postului vacant.
e-mail: hr@metancor.md
tel.: 022-42-24-47
web: www.metancor.md

E-mail: hr@metancor.md

tel: 022-42-24-47

Site: www.metancor.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть