SRL Vero-Nadiana este o companie de succes, ce activează pe piața RM de peste 20 ani.

Domeniile de activitate:
- comerț angro/retail de produse petroliere;
- servicii de trasport .

Cei 160 de angajați vin zilnic cu plăcere la sericiu, pentru a îndeplini o misiune comună : de a oferi clenților produse și servicii de cea mai înaltă calitate, în condiții de securitate maximă.

SRL Vero-Nadina angajează:

Casier Magazin Stație Peco orasul Anenii Noi

COMPANIA OFERĂ
- Salariu competitiv
- Condiții de muncă moderne și confortabile;
- Echipă pozitivă și ambițioasă;
- Siguranţă și stabilitate la locul de muncă.

Cerințe față de candidat:
- Studii medii, colegiu.
- Experiența în domeniul aferent va constitui un avanataj;
- Abilități de comunicare
- Asumarea responsabilității;
- Onestitate și corectitudine .
- Cunoașterea limbii de stat și limba rusă.
-Asigurarea comenzilor și primirea mărfii de la furnizori
- Verificarea termenilor de valabilitate a produselor din magazin

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@vncompany.net   indicînd POZIȚIA la care aplică. tel 060102780

Vom fi bucuroși să colaborăm!

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Casier

Zikkurat-Market • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Casier (Chișinău)

EuroCreditBank • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть