Casier - Contabil in or. Chișinău

Termoplus Grup SRL

Angajează:

Cerințe:

  • Studii superioare/speciale finisate, în domeniul respectiv (contabilitate, economie, finanțe);
  • Grad înalt de responsabilitate si confidențialitate;
  • Spirit analitic și capacitate de organizare;
  • Gândire analitică, atenție la detalii, prudență;
  • Onestitate, corectitudine.

Responsabilități:

  • Răspunde de ținerea corectă la zi a evidenței primare privind activitățile de încasări și plăți prin casierie.;
  • Întocmește corect la zi chitanțele pentru sumele încasate;
  • Încasează sumele de bani de la clienți, în prezența acestora, eliberând bon fiscal
  • Întocmește zilnic Registrul de casă;
  • Răspunde de depunerea integrală a numerarului încasat.
  • Are obligația să raporteze în scris conducerii direct și la timp orice nereguli pe care le observă.
  • Colaborează cu contabilul-șef;
  • Îndeplinirea altor obligațiuni conform fișei postului.

Oferta:

  • Pachet salarial;
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Posibilități de avansare în carieră.

E-mail: termoplusgrup@mail.ru
Tel contact: 0 79 26 66 21, 0-22 840-809

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть