Poșta Moldovei

Cartatori

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAȚI:

  • Studii medii (sunt încurajați să aplice și studenții);
  • Capacitate de organizare și planificare a activităților curente;
  • Experiența pe o poziție similară constituie un avantaj;
  • O persoană responsabilă.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Recepționarea, prelucrarea și expedierea corespondenței calitativ și la timp;
  • Cântărirea și expedierea corespondenței simple;
  • Recepționează sacii interni și internaționali cu corespondeță de pe fiecare rută nominală de la Secția Poșta Tranzit;
  • Introduce în sistemul de urmărire și localizare IPS, sacii internaționali și corespondența recomandată.

CONDIȚII DE LUCRU/PACHET SALARIAL

  • Salariu -  până la 6500 de lei;
  • Posibilitatea de a lucra cu program deplin sau în schimburi;
  • Oportunitate de angajare pe termen lung;
  • Posibilitate de dezvoltare profesională;
  • Mediu de lucru plăcut într-un colectiv profesionist.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul pe adresa: anticamera@posta.md  , cu indicarea funcției pentru care optează - Cartator.
La interviu vor fi invitați doar candidații selectați.

E-mail: anticamera@posta.md
Telefon: 022 251-200, 022 251-276

Poșta Moldovei в соцсетях

Контактная информация

Bulevardul Ștefan cel Mare și Sfînt 134, Chișinău 2012, Молдавия
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть