Compania Fidesco este unul dintre liderii comerţului în domeniul alimentației publice. Fiecare realizare a companiei este realizarea tuturor angajaţilor săi. Suntem în căutarea celor ce doresc să obțină o oportunitate de afirmare profesională într-o companie de succes.

Vă invităm pentru suplinirea funcțiilor vacante în Echipa noastră de profesionişti.

Butar-Пекарь - (sect. Ciocana)

Responsabilităţi:
• Coacerea produselor fainoase (pîine, plăcinte, chifle)
• Prezenta fisei medicale - obligatorie

Cerinţe faţă de candidat:
• Studii in profesie;
• Experienţă de muncă în domeniu este un avantaj;
• Abilităţi de comunicare, organizare, responsabilitate;

Oferim:
- posibilitate de a lucra într-o companie tinara, performanta si in continua crestere
- pachet social deplin - salariu si prima achitate la timp - posibilitatea avansarii in functie

Telefon: (022) 253-752
E-mail: hr@fidesco.md

E-mail: hr@fidesco.md
(022) 253-752.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть