Contabil(ă)

  „Orhei – Vit” SRL anunță concurs pentru suplinire postului:

Contabil(ă)

Responsabilități:

  • evidenta si controlul stocurilor, materialelor, produselor finite;
  • contabilizarea mișcării mijloacelor fixe și OMVSD;
  • ținerea evidenței decontărilor cu debitorii și creditorii întreprinderii, lucrul cu clienții la decontări reciproce;
  • contabilizarea, analiza si controlul elementelor de cheltuieli ale intreprinderii;
  • efectuarea tranzactiilor cu numerar;
  • efectuarea operațiunilor de depozit, contabilizarea și miscarea marfii, emiterea documentelor și facturilor, incl. Facturi electronice.

Calificări, competenţe, abilităţi, experienţă

  • studii de specialitate (contabilitate);
  • experienta in acest post de minim 2 ani;
  • cunoasterea legislatiei contabile si fiscale;
  • disponibilitatea abilităților profesionale în 1C 8 și MS Excel, Word;
  • utilizator de PC încrezător;
  • este necesară cunoașterea limbilor română și rusă;
  • capacitate de a invata, minte analitica;
  • responsabilitate, integritate, eficiență.

Oferim:

  • lucru legal într-o companie de succes;
  • condiții contemporane de muncă;
  • compensații pentru transport și telefonie;
  • salariu motivant, care se discută individual;
  • instruiri din partea companiei;
  • amplasare loc de muncă: mun. Chișinău, str. Industrială, 40.

CV cu poză al candidaților rugăm să fie expediate la: hr@orhei-vit.com.

Doar candidații preselectați vor fi invitați la interviu.

E-mail: hr@orhei-vit.com

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть