MEZZO RESTAURANT lanseaza concursul pentru ocuparea postului de:

BUCATAR

• Noi oferim:

• Salariu motivant.
• Grafic de lucru in ture, conditii de munca decente.
• Echipa tinara si colegiala.
• Posibilitate de avansare in cariera,

Responsabilități:

• Pasiunea și dorința de a-ti indeplini munca cu dedicare si suflet.
• Amabilitate, acuratețe si atentie la detalii. Organizaea proceselor la bucatarie.
• Calitate si rezultat; Cultura in deservire. Ingrijirea exccelenta a inventarului.
• Abilități de a lucru independent / echipa, flexibilitate.
• Spirit de observație, memorie vizuală și onestitate;
• Energic și responsabil; Organizata, receptiva si executorie.
• Atitudine pozitivă, maniera culturala in comunicare,

Cerințe:
• Limba române, rusa, Activa si foarte mobila. Nu fumator.
• Experiență într-o bucătărie europeana, nationala. Se accepta si experienta de peste hotare.
• Experiență în domeniu 3-5 ani in alimentatie publica-bucatarie profesionala, culinarie, restaurante.

Poţi completa CV-ul la adresa de email - hr@berdshotel.com

sau ne poti contacta la nr. + 373 610 855 44
Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!
VA MULTUMIM.
back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Повар (пицца)

Andy's • Вчера, Кишинев

Отправить CV

Повар

Blinoff • Вчера, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!