Compania Fidesco este unul dintre liderii comerţului în domeniul alimentației publice. Fiecare realizare a companiei este realizarea tuturor angajaţilor săi. Suntem în căutarea celor ce doresc să obțină o oportunitate de afirmare profesională într-o companie de succes.

Vă invităm pentru suplinirea funcțiilor vacante în Echipa noastră de profesionişti.

Bucatar - Повар (sect. Telecentru, Botanica, Ciocana)

Cerinte:
- Responsabilitate, punctualitate, seriozitate;

Responsabilitati:

- prepararea bucatelor

Oferim:
- -Instruire în timpul procesului de producere;
- Program de lucru  flexibil
- Condiții bune de lucru;
- Salariu atractiv
- Angajare oficiala;
- Pachet social.

Locul de muncă: Telecentru, Botanica, Ciocana
Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile, la adresa de e-mail hr@fidesco.md  cu menţionarea postului vacant, sau ne puteti contacta la numarul  de Telefon R.U: (022) 253-752, 078168168

E-mail hr@fidesco.md
Telefon: (022) 253-752

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Повар

Blinoff • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Повар (Ботаника)

Velmart • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через