Rețeaua STAR KEBAB este în permanentă dezvoltare, la fel și echipa noastră crește continuu! Devino parte din familia Star Kebab!

Bucătar (București)

Beneficii:
- Transportul pentru angajați din partea localului;
- Cazare gratuită;
- Instruirea necesară;

Cerințe:
- Experiență sau studii în domeniu ar constitui un avantaj;
- Cunoașterea fluentă a limbii române;
- Persoană responsabilă, amabilă și pozitivă;
- Respectarea contractului.

Responsabilități:
- Prepararea produselor alimentare din meniul localului;
- Deservirea oaspetelui în cele mai bune condiții;
- Respectarea tehnologiei preparării bucatelor;
- Menținerea igienei și a standartelor de siguranța.
 (NU este necesar deținerea actelor românești)

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul pe adresa electronică: hr@starkebab.md   sau să ne contacteze la numerele de telefon: 060669769 sau 022 855726.

E-mail: hr@starkebab.md
Telefon: 060669769

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Bucatar

Andy's • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть