Echipa SBC-HR te invită să participi la concursul de ocupare a postului de Broker vamal. Clientul nostru – companie care prestează servicii de brokeraj vamal, transport și logistică.

Broker vamal

Oferim:
- Angajare oficială
- Graficul de lucru: Luni-Vineri, de la 08:30 până la 17:30
- Salariu: de la 10 000 MDL
- Locație: Botanica
- Dezvoltare profesională

Responsabilități principale:
- Întocmirea declaratiilor vamale, conform procedurii stabilite de legislatia Republicii Moldova
- Asistarea si prezentarea marfii la vămuire
- Prezentarea documentelor de însoțire în vamă
- Stocarea si evidenta documentelor aferente procesului de vămuire

Cerinţele companiei:
- Studii superioare
- Licenţă pentru activitatea de broker vamal
- Experienta profesionala pe post similar minim 2 ani
- Cunoașterea limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md
Telefon: +373 68695904

E-mail: job@sbc-hr.md
Telefon: +373 68695904

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть