Compania ”Alir Comerț” SRL unul din cei mai mari distribuitori de veselă profesională de marcă Luminarc, Pyrex anunță concurs pentru suplinirea funcție:

Brand manager

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare de profil (economie/marketing);
  • Experiență în domeniul brand-managementului, managementului vânzări și marketingului minim 3 ani;
  • Experiență în promovarea unui nou brand pe piață;
  • Abilități de negogiere;
  • Experiență în organizarea prezentărilor (abilități în arta prezentării);
  • Persoană energică, orientată spre rezultat, responsabilă, cu spirit de inițiativă și creativitate

Responsabilități:

  • Gestionarea brandului/brandurilor pe un termen lung;
  • Asigurarea respectării obiectivelor de vânzări pentru toate categoriile de client;
  • Analiza concurenților, analiza prezenței în centrele comerciale în comparație cu concurenții;
  • Desfășurarea prezentărilor/negocierilor cu clienții;
  • Elaborarea documentației necesare (rapoarte, analize).
Condiții de muncă:
  • Loc de muncă confortabil în oficiu, situat în sectorul Botanica;
  • Regim de lucru- luni-vineri de la 8.30 până la 17.30 (pauză de masă 1 oră) sâmbătă, duminică- zile libere;
  • Salariu decent și achitat fără de întârzieri;
  • Masa este achitată din contul companiei;
  •  Pachet social deplin;
  • Colectiv pritenos și conducători obiectivi!
Dacă, consideri că te porivești  pentru această funcție, nu ezita, expediază cv-ul chiar acum la adresa: konkurs.HR@yandex.ru  OBLIGATORIU indicând funcția pentru care pretinzi.

Pentru a face cunoștință cu compania noastră puteți accesa  site-ul  http://www.alir.md/
Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть