Brand manager departamentul Marketing

Comania «Orhei Vit» SRL  (or. Chișinău) anunţă funcția vacantă de:

Responsabilități:

  • Gestionarea categoriei de produs;
  • Planificarea și implicarea în procesul de dezvoltarea, implementarea noilor produse;
  • Dezvoltarea si gestionarea strategiei de promovare a produselor;
  • Întocmirea rapoartelor, planurilor , bugetelor de categorii.
  • Stabilirea unei politici de vânzări și a canalelor de distribuție pentru sortimentul categoriei;
  • Participarea la formarea strategiei de promovare;
  • Planificarea şi analiza eficienţei de promovare;
  • Realizarea planurilor de marketing.

Cerinţe:

  • Studii superioare;
  • Experienţă într-o poziţie similară cel puţin 2 ani;
  • Vorbirea fluenta a limbilor: română, rusă și engleză;
  • Utilizator sigur PC : MS Office, CorelDraw, etc.;
  • Experiența de prezentare și vorbitului în public.

Calităţile personale:

  • Eficiență;
  • Onestitate;
  • Disciplina;
  • Abilități de comunicare/tact;
  • Diplomaţie;
  • Atitudine pozitivă;
  • Rezistenţă la stres.

Condiții de muncă:

  • Instruirea din partea companiei;
  • Salariu competitiv şi motivant;
  • Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională;
  • Stil de conducere democratic;
  • Amplasarea locului de muncă în mun. Chişinău, str. Industrială, 40.
Preselecţia se va efectua pe baza CV-urilor cu fotografie expediate la adresa: hr@orhei-vit.com.

Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть