Compania BB-Dializa proiectul de parteneriat public privat pentru servicii de dializă, consorţiu german reprezentat în R. Moldova, te invită să faci parte din echipă!

Post vacant:

Bioinginer la Centru de Dializă din or. Chișinău

Responsabilităţi:

  • Organizarea și gestionarea bunei funcţionări neîntrerupte ale secției ingineri și deservirea tehnică a infrastructurii de dializă conform graficului de lucru a unităţii de dializă, inclusiv: aparatelor de hemodializă/ hemofiltrare, circuitului de apă, staţiei de epurare a apei, dispozitivelor medicale din dotare, ş. a.;
  • Exercitarea controlului efectiv asupra funcţionării infrastructurii de dializă;
  • Organizarea și evidența testărilor periodice, conform actelor reglementare interne şi recomandărilor producătorului, a infrastructurii de dializă și dispozitivelor medicale din dotarea Centrelor;
  • Organizarea deservirii și mentenanța tehnicei curente,precum şi reparaţiei planificată a utilajelor de dializă, dispozitivelor medicale;

Cerințe:

  • Studii superioare/ tehnice (Inginerie biomedicală)
  • Experiență pe post similar
  • Persona flexibilă, energică, responsabilă, cu capacități organizatorice înalte
  • Cunoașterea limbilor română rusă și engleză obligatorie
  • Abilităţi de lucru la calculator (Microsoft Office, Excel, 1C)

Oferim:

  • Salariu atractiv
  • Condiții ultramoderne de lucru, dotări tehnice, echipament modern si toate cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ

Dacă corespundeți cerințelor sus menționate, vă rugăm să aplicați CV-ul la adresa: hr@dializa.md

E-mail: hr@dializa.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть