Grupul Purcari Wineries este unul dintre cei mai importanți producători de vin din România, Moldova, Europa Centrală și de Est, deținând un portofoliu de patru branduri principale: Purcari, Bostavan, Crama Ceptura și Bardar.

Barman în winebar Purcari (Zity Mall)

Dacă ești interesat să îți construiești o carieră de succes într-o companie cu renume internațional și să devii parte a unei echipe dinamice și profesioniste, te invităm să aplici!

Suntem în căutarea unui Barman entuziast care va oferi o experiență inedită în servirea băuturilor alcoolice oaspeților winebar-ului.

Responsabilitățile principale vor include, dar nu se vor limita la:
  • Interacționează cu oaspeții, preia comenzile și servește băuturile și gustările solicitate;
  • Evaluează nevoile și preferințele oaspeților și face recomandări;
  • Inregistrează vânzările în sistemul de evidență și încasează valoarea produselor comercializate;
  • Asigură cantitatea necesară de produs în stocul winebar-ului, plasând comenzile în timp util conform prognozei vânzărilor;
  • Recepționarea produsului comandat;
  • Realizarea targetelor de vânzări;
  • Asigură plasarea produsului în vitrină și pe rafturile din winebar conform standardului;
  • Menține curățenia în winebar;
  • Inventarierea lunară a bunurilor și a mijloacelor financiare
Educație și experiență:
  • Experiență în domeniu de min 2 ani;
  • Cunoștințe despre vinuri;
  • Abilități de prezentare a produselor;
  • Orientare spre client;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Fluent în limbile română, rusă și engleză;
  • Capabil să păstreze winebarul curat și organizat;
  • Bune abilități de servire a vinurilor și a altor băuturi
Oferim:
  • Posibilitate de dezvoltare profesională;
  • Mediu dinamic și plăcut de lucru;
  • Motivare competitivă;
Dacă te regăsești în această descriere, trimite CV-ul la adresa hr@purcari.md

E-mail: hr@purcari.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Barman

Pizza Mania • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Barman

Blinoff • Сегодня, Кишинев

Barman

muzCafe • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть