Din grupul de companii Purcari Wineries PLC fac parte Vinariile Purcari, Bostavan, Bardar si Crama Ceptura (România). Noi apreciem Pasiunea, Dedicatia si Competenta profesionala, combinate cu un grad inalt de responsabilitate.

Barman în restaurant (Chateau Purcari)

Suntem în căutarea unui Barman entuziast și responsabil, care va oferi o experiență inedită în servirea băuturilor alcoolice oaspeților restaurantului din complexul Chateau Purcari.

Responsabilități:

  • Interacționează cu oaspeții, preia comenzile, servește băuturile solicitate;
  • Evaluează nevoile, preferințele oaspeților și face recomandări;
  • Inregistrează vânzările în sistemul de evidență;
  • Asigură cantitatea necesară de produs în stocul bar-ului, plasând comenzile în timp util conform prognozei vânzărilor;
  • Recepționează produsului comandat;
  • Asigură plasarea produsului în vitrină și pe rafturile din bar conform standardului;
  • Menține curățenia în bar.

Educație și experiență:

  • Experiență în domeniu (avantaj);
  • Cunoștințe despre vinuri;
  • Abilități de prezentare a produselor;
  • Orientare spre client;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Fluență în limbile română și rusă;
  • Capabil să păstreze spațiul barului curat și organizat.

Oferim:

  • Transport și cazare asigurate de companie;
  • Salariu competitiv.

Important!!! Locul de muncă este la Chateau Purcari, r. Ștefan-Vodă, s. Purcari.

Dacă te regăsești în această descriere, trimite CV-ul la adresa hr@purcari.md

hr@purcari.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Barman

Pizza Mania • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Barman

Blinoff • Сегодня, Кишинев

Бармен

Second Avenue • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть