Rețeauta de farmacii Hippocrates angajează:

Assistent-logist

Cerinte:

  • Abilităţi bune comunicative;
  • Cunoaşterea а limbеlor româna şi rusa, engleza
  • Utilizator PC nivel mediu: MS Word, Excel, Power Point
  • Activitate, punctualitate, abilitate înaltă de lucru, responsabilitate;
  • Cunoașterea normelor de ortografie;
  • Capacitate de învățare, abilități de organizare, orientare spre rezultat;
  • Studii superioare
  • Experiența de muncă anterioară nu este obligatorie dar reprezintă un avantaj.

Responsabilități:

  • Efectuarea traducerilor
  • Realizeaza activitati de asistenta, traduceri, intocmirea intructiilor, prezentari la solicitarea superiorului ierarhic direct;
  • Intocmeste rapoarte de vanzari / stocuri
  • Familiarizarea cu identitatea brandului si categoriile de produse
  • Familiarizarea cu procedurile interne de lucru

Noi vă oferim:
- Pachet social complet;
- Salariu 5000 lei achitat la timp;
- Regim de lucru: de Luni pînă Vineri, de la ora 09:00 pînă la ora 18:00;

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть