Asistent(ă) Manager în transport internațional de mărfuri

Compania de transport internațional și logistică, "INCARGO” SRL, anunţă concurs pentru suplinirea postului:

Cerinte:
- Absolvent studii medii sau superioare
- Persoana organizată, ordonată, atentă la detalii, responsabilă
- Cunoștințe de operare pe calculator, navigare pe internet și cunoașterea pachetului Microsoft Office
- Experienţa în domeniu transporturilor constituie un avantaj, dar nu este obligatorie
- Cunoașterea limbii române, engleze și ruse

Responsabilități:
- Coordonarea ansamblului activităților specifice de transport rutier de mărfuri
- Asistarea ce tine de activitatea operationala
- Asistarea directorul în activitatea sa zilnică
- Primirea şi gestionarea documentelor zilnice

Beneficii Oferite
- Initiere si instruire in domeniu
- Un mediu de lucru deschis, dinamic, competitiv si confortabil
- Salariu motivant
- Condiții de lucru moderne și ergonomice

Vă rugăm să expediați CV-ul specificînd în subiectul mesajului postul dorit la e-mailul: hr@incargo.md.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть