Angajăm:

Asistent specialist piese de schimb

Cerințe:
- studii tehnice în domeniul transportului auto;
- un nivel bun de cunoaștere a limbii engleze este o condiție obligatorie;
- bune cunoștiințe de operare PC;
- capacități analitice, abilități de comunicare;
- deținerea permisului de conducere categoria „B”;
- disciplină, responsabilitate, capacitatea de a munci, sociabilitate.

Responsabilitățile postului:
- oferirea consultațiilor către clienți privind piesele de schimb și plasarea comenzilor planificate și a celor urgente pentru piesele de schimb solicitate;
- gestionarea stocurilor și realizarea activităților logistice în cadrul depozitului.

Compania oferă:
- posibilitatea de a urma un program specializat de instruire în Republica Moldova și în străinătate;
- pachet social integral;
- remunerarea salarială în funcție de nivelul de calificare și munca depusă.

Vă rugăm să expediați CV-ul Dvs. la adresa electronică: office@porsche.md , specificînd în mod obligatoriu postul vacant pentru care aplicați.

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через