Magenta Consulting (www.consulting.md de 13 ani ajută businessurile să ia decizii corecte de marketing. Strategiile și cercetările de marketing au la bază experiența acumulată în urma la circa 800 proiecte de consultanță efectuate pentru companii atât autohtone, cât și internaționale.

Magenta crește și, odată cu aceasta, crește echipa sa. Anunțăm concurs pentru postul de:

Asistent Mystery Shopping or. Chişinău

Responsabilităţi:

  • Asistarea online a Managerilor de proiect în desfășurarea cercetărilor mystery shopping;
  • Monitorizarea colectării datelor;
  • Procesarea și formatarea grafică a rezultatelor cercetării;
  • Analiza și interpretarea vizitelor realizate de către clienții misterioși

Cerințe față de candidat:

  • Cunoştinţe MS Office
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat, vorbire fluentă și scriere gramaticală
  • Gândire analitică și atenție la detalii

Beneficii:

  • Autodezvoltare și creștere profesională
  • Echipă tânără de profesioniști
  • Salariul în funcție de anchete analizate

Persoanele interesate sunt invitate să depună CVul, indicând postul solicitat, prin e-mail: hr@consulting.md  sau la adresa: str. Bernardazzi 38, et.3, or. Chişinău.
Informaţii suplimentare la tel: (+373-78) 88 11 20.
Vor fi contactate doar persoanele selectate.

E-mail: hr@consulting.md
Telefon: (+373-78) 88 11 20

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть