Первый в Молдове передвижной шиномонтаж Autoshina.md объявляет набор на должность:

Asistent - Montator anvelope

Orașul: Chișinău.
Studii: oricare
Program de lucru: în ture (2 zile de lucru și 2 zile de repaus).

Beneficii:
- compensarea a 50% din costul abonamentului la sală;
- asigurarea cu uniformă și echipamentul necesar pentru desfășurarea activității;
- salariu plătit in fiecare zi.

Responsabilități:
- înlocuirea anvelopelor (demontare, montare, echilibrare).
-Este un job care vă cere să fiți activ de la 9:00 pina la 20:00.In acest timp sunteți în automobil (într-o locație care se poate schimba).

Cerințe: Abilități de comunicare, atitudine binevoitoare, punctualitate, onestitate.

E-mail:  job@autoshina.md  Тел: +37360600999

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть