Echipa SBC-HR lansează concursul de ocupare a postului de Asistent Medical.

Clientul nostru – rețea de centre de prelevare a analizelor medicale.

Asistent Medical (de la 7000 MDL)

Compania oferă:
- Angajare oficială
- Program de lucru: Luni-Vineri (07:30 - 15:00), 2 Sâmbete per lună (08:00 – 13:00)
- Oficiu: Telecentru
- Salariu: 7000 MDL (net)
- Traininguri de specialitate
- Compania oferă un sistem de mentorat pentru noii angajați- îndrumare pe parcursul întregei stagieri plătite

Responsabilități:
- Pregătirea cabinetelor și a echipamentelor pentru colectarea analizelor
- Colectarea materialului biologic (adulți și copii)
- Pregătirea materialului biologic pentru transportarea la laborator
- Completarea jurnalelor de lucru
- Consultarea pacienților

Cerințele companiei:
- Studii medicale medii sau superioare
- Experiență în colectarea materialului biologic (intravenos)
- Experiență de lucru cu adulți și copii
- Cunoașterea excelentă ale limbilor: română, rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul pe adresa: job@sbc-hr.md
Expediați cererea pe site-ul postului: http://sbc-hr.vacancy.tilda.ws/asistent_medical
Telefon: +373 68695904

E-mail:  job@sbc-hr.md
Telefon: +373 68695904

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через