În legatura cu dezvoltarea continuă compania SIMPLEX, specializată în comercializarea produselor sanitare, sisteme de încălzire, climatizare și alimentare cu apă, anunță următorul post vacant:

Asistent marketing

Compania oferă:
1. Angajare oficială în câmpul muncii;
2. Salariu motivant;
3. Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv;
4. Instruire și traininguri în domeniu;

 Responsabilități:
1. Elaborare content  pentru materiale informative;
2. Colaborează cu specialiștii în design la realizarea materialelor publicitare: pliante; cărți de vizită; carduri; broșuri; afișe; anunțuri publicitare; bannere .
3. Crearea contentului pe rețelele de socializare (facebook, instagram).
4. Organizarea evenimentelor corporative.

Profilul candidatului:
1. Experiență  în domeniul marketing, comunicare, relații publice va constitui avantaj;
2.  Studiile superioare in domeniul marketing;
3. Cunoștințe de operare a calculatorului la nivel avansat și a programelor din pachetul MS Office (word, power point, excel);
4. Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză (constituie un avantaj);
5.  Persoană organizată, responsabilă, comunicabilă, creativă;

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: personal@simplex.md , cu indicarea postului pentru care se aplică. Tel./Fax: 022 74 74 34

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

E-mail: personal@simplex.md
Tel./Fax: 022 74 74 34

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть