Compania SC “Basadoro Agroteh” SRL, dealer exclusiv in Republica Moldova a producătorilor europeni de mașini agricole: ARGO TRACTORS S.p.A.(LANDINI, McCORMICK, VALPADANA), KUHN, etc., anunță recrutarea la postul vacant de:

Asistent manager vânzări tehnica agricolă

Posibil nu aveți o experiență de lucru – nu este cel mai important criteriu pentru noi – veți învăța multe lucruri împreună cu noi. Recrutăm atît candidații cu experiență, cît și candidații cu potențial înalt care sunt la început de carieră, și asigurăm posibilități de creștere și dezvoltare.

Responsabilități:
• Asistarea managerului de vînzări pe întreg ciclu de lucru.
• Contactarea clienților existenți/potențiali și promovarea produselor/serviciilor, precum și stabilirea vizitelor.
• Identificarea clienților noi și colaborarea cu clienții existenți.
• Introducerea/redactarea informațiilor obținute în bazele de date. Ducerea evidenței și actualizarea informațiilor în sistemele informaționale.
• Convorbiri telefonice cu clienții. Prelucrarea solicitărilor parvenite.
• Pregătirea ofertelor comerciale, pregătirea contractelor de cooperare și controlul asupra executării obligațiilor reciproce a părților contractuale..
• Participarea la elaborarea si implementarea acțiunilor de promovare a vânzărilor de tehnică agricolă.

Cerințe:
• Studii superioare tehnice, comerț sau economie.
• Atitudine si devotament față de companie.
• Abilități creative și dorința de a învăța domenii noi.
• Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă.
• Cunoașterea unei limbi străine (engleza, franceza, italiana) va constitui un avantaj.
• Cunoștințe de operare calculator: MS Office (Excel, Word, Outlook).
• Permis de conducere categoria B.
• Orientare spre rezultat.
• Persoana ordonată, activă, punctuală, responsabilă, onestă, comunicabilă, rezistentă la stres, cu spirit de echipă.
• Disponibilitate la deplasări și întilniri frecvente cu clienții.
• Experiența intr-o poziție similară va constitui un avantaj.

Condiții:
• Grafic de lucru – flexibil.
• Deplasarea pe teritoriul republicii în dependență de zona responsabilă.
• Salariu competitiv.
• Angajare oficială. Pachet social complet.
• Stagieri în Europa la furnizorii tehnicii agricole.
• Premii și bonusuri în funcție de îndeplinirea sarcinilor.
• Posibilitatea de creștere profesională și dezvoltarea carierei.
• Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă.

Candidații interesați sunt invitați să aplice prin transmiterea unui CV la adresa de email: hr@basadoro.md    sau la numărul de fax 0 (248) 58 090. Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

E-mail: hr@basadoro.md
Fax: 0 (248) 58 090

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть