Îți dorești să ai SUCCES? Îți dorești o CARIERĂ?
Compania NANU cauta constant INVINGATORI pentru echipa sa!

Compania NANU este o companie înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial.

Compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.

Alătură-te unei echipe tinere și dinamice, și vei avea posibilitatea de a învăța lucruri noi, de a crește odată cu echipa!

Îți oferim un pachet salarial în accord cu performanțele obținute în activitatea ta.

Asistent Manager în vânzări

Cerințe:
- Bune abilități analitice, de organizare, comunicare și negociere;
- Capacitatea de asimilare rapidă a informațiilor noi;
- Utilizator încrezut al programului Microsoft Excel, 1C:
- Cunoașterea echipamentelor electrice și de iluminat.

Responsabilități:
- Recepționează și procesează comenzile;
- Reprezintă compania în raport cu clienții, prezintă ofertele de produse, servicii și ofertele speciale;
- Răspunde de gestionarea și derularea eficientă a contractelor de vînzare-cumpărare;
- Răspunde de gestionarea optimă a comenzilor și asigurarea respectării termenilor comerciali pentru contractele (comenzile) încheiate;
- Are obligația să urmărească atent concurența fiind receptiv la modificările în evoluția pe piață;
- Urmărește derularea lanțului logistic a comenzilor, informează agenții de vînzări privind toate modificările;
- Analizează rapoartele de vînzări primite de la manager, sintetizează și distribuie informația beneficiarilor acesteia.

Beneficii:
- Compania va oferi remunerare corespunzător calităților persoanei angajate;

- Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați;
- Veți avea posibilitatea să activați în compania ce a devenit brand național în distribuția materialelor de construcție;
- Veți avea posibilitatea să creșteți în plan profesional.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: hr@nanu.md

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

E-mail: hr@nanu.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через