Mantis

Asistent Manager Categorie (METRO Cash & Carry)

Compania METRO Cash & Carry Moldova angajeaza Asistent Manager Categorie.

Scopul functiei:
Asigurarea suportului administrativ si comercial managerului de categorie.

Cerinte:
- Studii superioare economice sau tehnice
- Limba romina, rusa – fluent
- Cunoasterea limbii engleza – este un avantaj
- MC Office (in special excel)
- Abilitati de analiza si sinteza
- Atentie la detalii si organizare
- Experienta in comert – este un avantaj

Responsabilitati:
- Intretine baza de date pentru articole si furnizori
- Se asigura ca nivelul stocului si al comenzilor emise sunt in linie cu indicatorii de stoc ai departamentului
- Elaboreaza si verifica macheta pentru promotiile METRO Cash & Carry
- Elaboreaza tabelele statistice de sinteza si analiza
- Mentine legatura cu furnizorii pentru listarea sau delistarea produselor, selectarea articolelor promotionale
- Asigura suport administrativ managerului de categorie

Beneficii:
- Program de lucru: 08:00 - 17:00 / 09:00 - 18:00 / Vineri pana la ora 14:30
- Lucru intr-o echipa de tineri profesionisti
- Instruirea teoretica si practica la standarte internationale
- Perspective de dezvoltare in cariera
- Salariu competitiv
- Bonus anual in baza performantei
- Transport si compensarea prinzului
- Asigirare medicala facultative
- Activitati de sport (in echipa)
- Reduceri la cumparaturi

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la adresa hr@mantis.md , indicand in subiectul mesajului denumirea pozitiei.

Email: hr@mantis.md

Вперед

Mantis в соцсетях

Контактная информация

Moldova Chisinau bd. Stefan cel Mare 65, Etaj 7, of. 706-708
Тел.: 079640444, e-mail: hr@mantis.md
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть