Compania ”Comsales Grup” este o întreprindere cu un profil diversificat de activități din domeniul industrial și al construcțiilor, care activează pe piața Republicii Moldova din 2006.

Suntem o companie ce se dezvoltă dinamic și invităm să se alăture echipei noastre:

Asistent Director de Vânzări

Cerințe față de candidați:
* Nivel ridicat de responsabilitate și organizare;
* Gîndire analitică, capabil să-și planifice activitatea ;
* Utilizator avansat PC (Word, Excel, Power Point, Internet) etc;
* Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa (obligatoriu), engleza – un avantaj;
* Experiență în domeniu - un avantaj;
Vom aprecia studiile în Jurnalism, Comunicare, Management, dar nu sunt obligatorii.

Responsabilități de serviciu:
* Organizarea activităților managerului de vânzări;
* Monitorizarea  poștală;
* Elaborarea si evidenta ofertelor,
* Elaborarea rapoartelor la cerința managerului;
* Planificarea întâlnirilor, ;
* Căutarea activă a clienților, asistența la desfășurarea negocierilor, la întocmirea ofertelor comerciale și încheierea contractelor;
* Organizarea prezentărilor.

Oferta Companiei:
* Regimul de lucru de la ora 08.30 – 18.00;
* Salariu motivant;
* Angajare oficială;
* Echipă tînără și prietenoasă;

Salariul va fi stabilit în urma convorbirii

Candidații interesați sunt invitați să transmită CV-urile la adresa hr@comsales.md , indicând numele postului vacant,  plus o poză.

Indicați neapărat în subiectul mesajului denumirea postului vacant pentru care aplicați.

hr@comsales.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть