Asistent contabil șef

„Golden Fish” angajează:

Cerințe principale:

  • studii superioare;
  • experiența de cel puțin 3 ani în poziția de contabil;
  • cunoștințe temeinice în domeniul producției materiale;
  • cunoștințe avansate de operare PC (o bună stăpînire a suitei de programe de birou MS Office și cunoașterea platformei 1C  - 7;
  • fluență în limbile română și rusă;
  • responsabilitate, capacitate de organizare, atenție la detalii.

Responsabilități:

  • organizarea și ținerea contabilității, verificarea corectitudinii ținerii evidenței contabile;
  • recepționarea și evidența documentelor contabile;
  • verificarea formei documentelor contabile, corectitudinii calculelor aritmetice și a conformității cu legislația;
  • evidența operațiunilor valutare (de casă, bancare);
  • evidența circulației bunurilor materiale (inclusiv a operațiunilor de import și export);
  • evidența vînzărilor cu amănuntul și cu ridicata.

Oferim:

  • pachet social integral;
  • condiții de muncă confortabile.

Telefon: 069705490 (Oxana), 069827775 (Denis)
E-mail: victonisprime@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть