Angajăm:

Asistent al administratorului de sistem

PROFILUL CANDIDATULUI:
- studii superioare în domeniul telecomunicaţiilor sau IT;
- experienţă în aceeaşi poziţie minim 1 an;
- cunostinţe în switching şi routing;
- cunoaşterea limbilor română/ rusă/ engleză (scris si vorbit);
- abilităţi analitice şi de structurare a fluxului de documente şi informaţii;
- abilităţi de invăţare şi deprindere rapidă a informaţiilor noi, perfectionare continuă;
- abiliăţti de lucru în echipă.

RESPONSABILITĂȚI DE BAZĂ:
1. administrarea şi menţinerea echipamentelor de reţea;
2 diagnosticarea şi soluţionarea problemelor apărute.;
3. administrarea windows 2003/2008 (Exchange/ DNS/DHCP);
4. virtualizare;
5. administrare routere/centre telefonice;
6. instalarea, configurarea, menţinerea sistemelor de operare.

OFERIM:
- Pachet social complet din prima zi de angajare;
- Salariu motivant;
- Creștere profesională;
- Graficul de muncă: Full time

Rugăm candidații, care corespund cerințelor de mai sus, să expedieze CV-ul la adresa electronică: resurse@rumeon.md specificînd în subiectul mesajului postul vacant pentru care aplicați. Candidații selectați vor fi invitați la interviu.
Adresa: mun. Chișinău, str. Varnița, 22 Telefon: 022 407-708, 060770321 - Irina.

E-mail: resurse@rumeon.md
Telefon: 0 22 407-708,  060770321

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть