Angajăm:

Arhitect/Designer

Compania angajează un arhitect/designer cu experiență în domeniul proiectării de locuințe.

Cerințe:
- experiență de cel puțin 3 ani în proiectare și elaborarea proiectelor de design al spațiilor de locuit și de birouri;
- studii superioare în arhitectură;
- buna cunoaștere a programelor ArchiCAD/AutoCAD, SketchUp, Adobe Photoshop;
- cunoștințe de Revit constituie un avantaj;
- cunoștințe de 3ds Max, Corona/V-ray constituie un avantaj enorm;
- cunoașterea pieței materialelor de construcții și de finisare moderne, a mobilierului, dar și a tehnologiilor de construcție;
- existența portofoliului de lucrări executate;
- tendință spre dezvoltare, învățare și însușire a programelor noi;
- disciplină, responsabilitate, capacitatea de a stabili de sine stătător prioritatea fiecărei activități, atenție la detalii;
- disponibilitate pentru efectuarea testului de evaluare a competențelor.

Responsabilități:
- elaborarea calitativă și în termenul stabilit a proiectelor de design al spațiilor de birouri, obiectivelor de retail;
- definirea soluțiilor de proiect, realizarea desenelor tehnice, a vizualizărilor;
- formarea de idei și concepții, pregătirea prezentărilor și elaborarea materialelor grafice;
- realizarea proiectului atît în mod independent, cît și alături de echipă;
- alegerea materialelor de finisare și a mobilierului;
- realizarea supravegherii de autor.

Oferim:
- post de muncă (full time) în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
- salariu motivant și plătit la timp;
- sarcini interesante;
- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și unit.

Dacă v-ați regăsit în descrierea de mai sus expediați CV-ul și portofoliul de lucrări executate la adresa electronică: hr.id@mail.ru

CV-urile fără portofoliu nu vor fi luate în considerare.

Candidații vor fi selectați pe bază de concurs.

Candidaților selectați li se va propune să efectueze un test de evaluare a competențelor.

E-mail: hr.id@mail.ru

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть