Analist

 Echipa verde te motivează să te descoperi!

Analist

Suntem o echipă tînără care depunem maxim efort în permanență, pentru a oferi ceea mai plăcută experiență de shopping, clienților noștri, prin oferirea unei game largi de produse din categoriile: cărți, jucării, parfumuri, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală etc.

Responsabilitățile tale:

  • Analiza vînzărilor pe diferite categorii de produse (cărți, produse cosmetice, parfumuri etc.);
  • Analiza stocurilor de marfă;
  • Aprovizionarea cu marfă în baza rezultatelor vînzării;
  • Pregatirea rapoartelor de analiză a vînzărilor, costurilor, profitabilitate, stocurilor, pe fiecare produs și total;
  • Înterpretarea rezultatelor în baza obținerii analizelor.

Ce așteptăm:

  • Minimum 2 ani experiență într-o poziție asemănătoare (gestionare comenzi, analiza stocurilor și a mișcărilor de stoc, întocmirea rapoartelor în Excel);
  • Cunoștințe avansate de operare în Excel;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Abilitatea de a lucra sub presiune;
  • Atenție la detalii, rigurozitate în munca cu cifrele;
  • Bune abilități de comunicare și de relaționare;
  • Studii medii/superioare.
Motivul de care trebuie să te alături echipei noastre este:
  • Nouă ne place să fim diferiți, să fim cei mai buni;
  • Avem un stil de management bazat pe rezultate reale și performanță;
  • Ce ține de salariu, îl acordăm la timp, dar și ne mai conducem de bonusurile pe care le vom transfera pe cardul tău :);
  • Suntem localizați în centru orașului, dar totodată, departe de gălăgia și traficul din Chișinău, te poti relaxa în gradina noastră verde și să respiri aer curat pentru a te inspira și mai mult;
  • Nu ne place birocrația, credem în lucruri simple și abordări corecte.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: anastasia.stanciu@elefant.ro   și noi vom avem grijă să îți oferim detaliile.

La interviu vor fi invitate doar persoanele selectate în bază de CV.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через