ROGOB te provoacă la un nou job!

Analist Vânzări (Sales Analyst)

Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Analist Vânzări.

În rolul de Analist Vânzări vei asigura suportul administrativ și analiza eficientă a  informațiilor de vânzări și business, conform tendințelor de dezvoltare ale pieței.

responsabilitățile tale:

  • elaborarea, analiza și menținerea rapoartelor de vânzare și distribuție pentru  monitorizarea  atingerii bugetului de vânzări pe regiuni, Agenti Vânzări, Supervizori;
  • analiza performanţei în vânzări după canale de piață, branduri, SKU, produse, etc.;
  • implicare în realizarea și planificarea bugetelor, realizarea rapoartelor cu privire la evoluția vânzărilor la orice nivel;
  • ajustarea saptămânală a planurilor de vânzări;
  •  crearea rapoartelor în conformitate cu necesitățile departamentului vânzări;
  •  prezentarea prognozei vânzărilor către departamentul financiar;
  •  utilizarea infrastructurii pentru a monitoriza evoluția vânzării și a furniza cu acuratețe date echipei de vânzări, pentru realizarea indicatorilor lunari.

ce așteptăm:

  •  studii superioare (profil economic, financiar sau similar);
  •  experiență de min. 1 an într-o poziție similară;
  •  cunoștințe solide a pachetului MS Office (în special Excelul);
  •  capacitate bună de analiză și sinteză;
  •  fluență în limbile română și rusă.

ce oferim:

  •   carieră într-o companie în expansiune continuă;
  •   pachet salarial și social stimulativ;
  •   training-uri on the job;
  •   mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici,  la adresa: hr@rogob.md  și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

E-mail: hr@rogob.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть