Reteaua de farmacii "Felicia" anunta concurs privind suplinirea functiei vacante de:

Analist financiar

Dacă doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal, încearcă-ţi şansa! Te aşteptăm în echipa noastră! SUCCES!!!
Noi oferim:

  • Un mediu de lucru plăcut și dinamic;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională și instruire constantă;
  • Salariu motivant;
  • Pachet atractiv de beneficii.

Cerințe:

  • Studii superioare economice;
  • Experiență profesională în domeniu;
  • Cunoștințe solide de operare MS Office;
  • Cunoștințe de contabilitate (constituie un avantaj);
  • Capacitatea de analiză și sinteză, coordonare, profesionalism, calităţi previzionale;
  • Abilităţi de organizare şi prioritizare, atenție la detalii și calitate;
  • Persoană sociabilă, dinamică, responsabilă, punctuală, cu spirit de echipă.

Responsabilități:

  • Monitorizarea și planificare salariilor și altor plăți necesare;
  • Organizarea, îndrumarea şi răspunderea privind desfăşurarea în mod eficient a plăților salariale;
  • Participarea la realizarea raportărilor cu privire la cash-flow și la previzionarea acestora;
  • Monotorizarea bugetului vs actual pe anumite categorii de venituri și cheltuieli;
  • Ȋntocmirea de analize financiare la solicitare

                       Vor fi contactaţi doar candidaţii care corespund cerinţelor menţionate mai sus.

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la nr. telefon: 060516065, sau CV-ul Dvs. la adresa electronică: Silvia.Paluta@felicia.md

Vă aşteptăm cu drag!

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть