Companie de recrutare "HR Simple Solutions" la solicitarea clientului său este în căutare de:

Analist 1C

Companie comercială internațională este în căutare de Analist 1C, persoană care este îndrăgostită în date și cifre.  Focusul de bază a postului vacant este de evaluare a situațiilor pe stoc, identificarea anumitor probleme legate de mișcarea produselor în sistemul 1C și elaborarea soluțiilor potrivite pentru aceste.

Cerinte:
- Minimum 2 ani experienta într-o pozitie asemanatoare (gestionare comenzi, analiza stocurilor și a mișcărilor de stoc, întocmirea de rapoarte)
- Cunoștiințe privind organizarea depozitului, a normelor și regulamentelor interne
- Cunoștiințe primare de contabilitate de gestiune
- Operare în sistemul 1C (Управление Торговли)

- Cunoștințe de operare 1C - partea de administrare a sistemului va reprezenta un avantaj substanțial
- Capacitate de analiză și sinteză
- Abilitatea de a lucra sub presiune
- Atentie la detalii, rigurozitate în munca cu cifrele
- Bune abilitati de comunicare și de relaționare
- Studii medii/superioare

Responsabilități:
- Verificarea stocurilor și propunerea unor metode de eficientizare a mișcărilor de stoc
- Identificarea stocurilor cu termen de valibilitate în sistem și întocmirea rapoartelor necesare
- Participarea la audit și respectarea procedurilor de lucru
- Rezolvarea task-urilor înregistrate în sistem pentru fluxurile din depozit
- Analizarea situațiilor ce presupun pierderi și propunerea unor metode de îmbunătățire a fluxului
- Întocmirea rapoartelor periodice de activitate
- Verificarea formularelor de control stoc
- Implementarea planurilor de actiune specifice.

Ofertă:
 - Companie modernă și performantă
- oficiu s. Centru, Chișinău
- Apreciere pentru autonomie și competență
- Salariu motivant

Persoanele interesate rugăm să expedieze CVul la adresa recrutare@simplehr.md  , cu mențiunea codului postului vacant EA20
Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через