„AMERICAN MEDICAL CENTER” ÎN MOLDOVA ANGAJEAZĂ SECRETAR / OFFICE MANAGER

Cerințe față de candidat:
- aspect fizic prezentabil;
- studii superioare;
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- cunoștințe de operare pe calculator;
- experiența anterioară în cadrul unor instituții medicale este o condiție obligatorie;
- disciplină, responsabilitate, abilități de lucru în echipă, cunoștințe în domeniul etichetei în afaceri.

Responsabilități:
- întîmpinarea, primirea și înregistrarea clienților;
- informarea clienților cu privire la termenele de executare a analizelor;
- eliberarea rezultatelor analizelor;
- asigurarea integrității bunurilor clienților;
- întocmirea documentelor de intrare și a celor de ieșire;
- efectuarea programărilor și realizarea evidenței;
- interacționarea cu personalul medical.

Compania garantează salariu motivant, condiții de muncă confortabile, un colectiv binevoitor și pachet social.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie (în mod obligatoriu) la adresa electronică: andrei.mac@aquarelle.md  cu specificarea „Secretar” și cu indicarea numărului de contact.

Doar candidații care corespund tuturor cerințelor vor fi invitați la interviu.

Informații la telefon nu se oferă.

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть