Compania "Alpha Industries" lider pe piaţa europeană în producerea saunelor,cabinelor cu IR,solariilor şi hamamelor
anunţă concurs pentru postul vacant:

Ajutor contabil

Cerinţe:
1. Studii economice universitare;
2. Experienţă de lucru în domeniul economic de cel puţin 1 an;
3. Experienţă în domeniul producţiei, transportului internaţional de mărfuri şi operaţiunilor export-import va constitui un avantaj;
4. Excelentă cunoaştere a standardelor de contabilitate precum şi a legislaţiei fiscale în vigoare;
5. Cunoaşterea 1C şi MS Office;
6. Posedarea limbilor Română, Rusă;
7. Persoană responsabilă, capabilă să respecte termenele;.
8. Orientat puternic catre rezultate;
9. Responsabilitate,abilităţi de comunicare şi organizare bine dezvoltate;

Responsabilităţi:
1. Efectuarea operațiunilor legate de contabilitatea primară - primirea, verificarea și contabilizarea documentelor primare;.
2. Evidența contabilă ce ține de casă, bancă și alte direcții contabile;
3. Îndeplinirea atribuțiilor de secretariat și alte sarcini de serviciu.

Oferim:
5. Pachet social complet.
6. Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp).
7. Prânz complex gratuit.
8. Transport în raza oraşului gratuit.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa: office@alpha-industries.eu   sau sa telefoneze la 022-45-06-80.

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi.

E-mail: office@alpha-industries.eu
Telefon: 022-45-06-80

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть