Angajăm:

Ajutor contabil șef

Responsabilități:
- realizarea întregului ciclu contabil:
1) contabilitatea resurselor umane (angajare, eliberare etc.) și a salariilor (evidența timpului de muncă, calcularea salariilor de bază, indemnizațiilor de concediu, indemnizațiilor pentru incapacitate temporară de muncă și a altor plăți);
2) contabilitatea intrării și uzurii mijloacelor fixe;
3) contabilitatea materialelor (evidența consumului de combustibil și lubrifianți, acumulatoarelor);
4) contabilitatea mărfurilor, evidența formularelor cu regim special, evidența datoriilor debitoare și creditoare;
- pregătirea informației pentru prezentarea dărilor de seamă.

Cerințe față de candidați:
- studii superioare economice (în domeniul contabilității);
- experiență de cel puțin 3 ani;
- cunoașterea tuturor compartimentelor evidenței contabile;
- cunoașterea legislației fiscale a RM, urmărirea permanentă a modificărilor introduse;
- cunoașterea legislației muncii;
- cunoștințe avansate de operare PC, cunoașterea suitei de programe MS Office (Word, Excel);
- cunoștințe în utilizarea programului 1C (7, 8);
- cunoașterea limbii de stat și a limbi ruse.

Condiții de muncă:
- oportunitatea de a activa în cadrul unei companii stabile aflate în proces de dezvoltare dinamică;
- program de lucru: 8:00-17:00 (de luni pînă vineri);
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social în conformitate cu rigorile legislației RM;
- salariu motivant mărimea căruia se va discuta și se va stabili în cadrul interviului.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul cu specificarea postului pentru care aplică și a salariului dorit la adresa electronică: laska.moldova@gmail.com
Telefon: 068241000 (Dmitrii).

Telefon: 068241000
Persoana de contact: Dmitrii
E-mail: laska.moldova@gmail.com

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Contabil șef

Blinoff • Вчера, Кишинев

Отправить CV

Contabil

Melitax Grup • Вчера, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!