Electrician | Электрик

"Avicola Farm Meat" SRL

Anunță suplinirea postului vacant:

Atribuțiile funcționale:

  • Diagnosticarea și remedierea eficientă a problemelor tehnice sau a defecțiunilor, efectuând reparații și întreținere regulată;
  • Efectuarea instalațiilor electrice și a lucrărilor de mentenanța corespunzătoare;
  • Montarea reţelelor electrice interioare;
  • Instalarea şi conectarea echipamentului electric, utilajelor şi altor dispozitive electrice;
  • Lucrul în strânsă colaborare cu echipa tehnică și de întreținere pentru a asigura un mediu de lucru eficient și pentru a susține proiectele companiei.

Candidatul potrivit deține următoarele competențe:

  • Experiență anterioară în domeniul electricității;
  • Studii medii de specialitate sau superioare tehnice (electric, electroenergetic, electrotehnic);
  • Abilități în citirea și interpretarea schemelor tehnice;
  • Capacitatea de a sesiza defectele;
  • Responsabilitate și atenție la detalii;
  • Adaptabilitate la situații neprevăzute și capacitatea de a rezolva problemele;

Regim de lucru – 8 ore / 5 zile.

  • Prînzul gratuit.

E-mail: cristina.marjinean@carmez.md.
Telefon: 068922273

E-mail: cristina.marjinean@carmez.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть