Compania "Diolsem" SRL angajeaza:

Agronom - vinzator in agro magazin

Compania "Diolsem" SRL angajeaza agronom - vinzator in agro magazin.

Cerinţe:

  • Studii agricole
  • Cunoştinţe vaste in domeniul agricol (seminte de iarba, pentru flori, pentru plante; insecticide, substrat universal, amestecuri de turba, tipuri diverse de ingrasamint, etc)
  • Comunicare liberă în limba română, rusă
  • Responsabil, disciplinat, onest, organizat, punctual, comunicabil.
  • Experienta in domeniu dat min 1 an.

Responsabilităţi:

  • Contribuie la promovarea, vinzarea produselor agricole propuse de companie (catalogul produselor agricole a vizita site-ul: agro-diolsem.md);
  • Ofera consultanta in domeniul destinatiei, calitatiii, scopul utilizarii produselor propuse, etc.

Compania ofera:
- Salariul motivant
- Pachet social complet
- Conditii decente de munca

Persoanele interesate si care corespund cerintelor mentionate, sunt rugate sa expedieze CV-ul pe email-ul sau sa apeleze la unul din numerele din contactele indicate mai jos:

Mob: 078833030 060315020
E-mail: diolsem@yahoo.com

Telefon: 078833030, 060315020
E-mail: diolsem@yahoo.com

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть