Angajăm:

Agenţi de Vânzări pe segmentul Magazine de Construcţii

Compania Trigor AVD SRL este una dintre cele mai mari companii de distribuţie şi logistică din ţară. Cu o experienţă de peste 15 ani în domeniul importului, vânzării şi distribuirii de produse alimentare şi nealimentare pe întreg teritoriul ţării.

Responsabilităţile postului:

- Deservirea segmentului de clienţi:  Magazine de Construcţii, căutarea și atragerea noilor clienți din acest domeniu.

Cerinţe faţă de candidat:
- experiență în domeniu
- cunoașterea limbilor română și rusă
- excelente abilități de comunicare și relaționare

- deținerea permisului de conducere categoria „B”

Oferim:
- salariu motivant
- pachet social
- oportunități de dezvoltare într-o echipă de profesioniști

- Traininguri

Candidaţii interesați pot suna la 069400300, sau sunt rugaţi să trimită CV-urile la office@trigor.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть