Angajăm:

Agenţi de Vânzări pe segmentul HORECA

Compania Trigor AVD SRL este una dintre cele mai mari companii de distribuţie şi logistică din ţară. Cu o experienţă de peste 15 ani în domeniul importului, vânzării şi distribuirii de produse alimentare şi nealimentare pe întreg teritoriul ţării.
Pentru acest job în portofoliu sunt produsele Chateau Vartely și Vinuri de Comrat.

Responsabilităţile postului:
- Deservirea segmentului de clienţi: HORECA. Căutarea și atragerea noilor clienți din acest domeniu.

Cerinţe faţă de candidat:
- experiență în domeniu
- cunoașterea limbilor română și rusă
- excelente abilități de comunicare și relaționare
- deținerea permisului de conducere categoria „B”

Oferim:
- pachet social
- oportunități de dezvoltare într-o echipă de profesioniști
- Traininguri
- Salariu minim, de început, 7000 lei net
- maşină de serviciu, benzină conform rutei

Candidaţii interesați pot suna la 068 138 811, sau sunt rugaţi să trimită CV-urile la office@trigor.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть