Manager vânzări articole și instalații sanitare

Compania invită un manager de vânzări experimentat în domeniul instalațiilor sanitare. Căutăm specialiști energici, pregătiți să desfășoare activități intense și să atingă obiectivele stabilite.

Cerințe:

  • Experiență de lucru de cel puțin 1 an în calitate de manager vânzări. În cazul lipsei experienței de lucru, oferim training.
  • Cunoștințe despre gama de echipamente sanitare, inclusiv boilere, pompe, radiatoare, canale de ventilație etc., sau disponibilitatea de a fi instruit în acest domeniu.
  • Abilități de comunicare, perseverență, inițiativă și responsabilitate.
  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul instalațiilor sanitare.
  • Disponibilitate pentru deplasări de serviciu.

Responsabilități:

  • Atragerea de clienți noi și dezvoltarea bazei de clienți.
  • Desfășurarea negocierilor cu liderii din industrie.
  • Îndeplinirea obiectivelor de vânzări stabilite.
  • Abilitatea de a învăța rapid.
  • Lucrul în echipă.

Oferim:

  • Pachet social standard.
  • Salariu atractiv, începând de la 20,000 de lei.
  • Mașină de serviciu.
  • Program de lucru 5/2.

Dacă sunteți pregătit să vă alăturați echipei noastre prietenoase și să vă dezvoltați împreună cu noi, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa noastră de e-mail sau să ne contactați la numărul de telefon indicat.

E-mail: hr@ecosanteh.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть