Companie internațională, specializată în vânzări online, este în căutare de persoane în funcție de agent vânzări online!

Agent vânzări online ce cunoaște limba Franceză

Știți ce se întâmplă atunci când reușiți să vă integrați într-o Companie de succes?:

  • DEZVOLTARE
  • STABILITATE
  • CONFORT

 Cerințe:
  - Cunoașterea limbii FRANCEZĂ la nivel conversațional
  - Comunicabil
  - Cunoștințe în PC (Word, Excel)

 Responsabilitățile funcției:
- efectuarea apelurilor telefonice
- evidența și asigurarea partenerilor de afaceri cu produsele solicitate
- lucrul cu baza de date
Noi îți oferim:
- achitarea transportului
- salariul stabil + bonus  (dacă ai dorinţă să lucrezi poţi avea chiar și peste 12000 de lei)
- instruire continuă (Training, informații, seminare)
- creștere pe plan profesional
- loc de lucru confortabil în oficiu spațios

ORAR DE LUCRU: De luni pânâ vineri ora: 09.00  -- 18.00,
Pauza de masă o oră + pauze de odihnă incluse în orar.

Trimite CV-ul DVS la adresa electronică       hr@totaltoner.md

E-mail: hr@totaltoner.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть