VINO IN AGENTIA HAPPY TOUR!

CAUTAM:

Agent ticketing

Care sunt Responsabilitatile de bază:

  • rezervarea biletelor de avion conform standardelor de operare si a procedurilor interne
  • comunicarea continua cu clientii pentru a le oferi cele mai bune solutii
  • oferirea tuturor informatiilor necesare catre clienti pentru a avea calatorii in siguranta
  • monitorizarea platilor de la clienti
  • raportarea lunara a vanzarilor

Ce asteptam de la tine:

  • experienta in emiterea biletelor de avion de minim 1 an
  • experienta in emiterea biletelor low-cost
  • pasiune si dedicatie pentru industria turismului
  • cunoasterea sistemelor GDS: Amadeus si Gabriel. Cunoasterea sistemelor Galileo, Sabre sau Worldspan reprezinta un avantaj substantial.
  • capacități excelente de exprimare si negociere
  • abilități organizatorice, dinamism, seriozitate, inițiativă;
  • experienta in vanzari in sectorul B2B
  • cunoașterea limbilor romana si rusa. Alte limbi straine constitue un avantaj.
  • deținerea certificatelor Amadeus, IATA, reprezinta un avantaj substantial.

Ce iti oferim:

  • salariu motivant;
  • pachet social deplin;
  • pranzul platit de companie;
  • bonus din vânzări in baza rezultatelor;
  • training-uri interne si externe
  • calatorii cu echipa

Aplica acum cu mentiunea “Agent ticketing” la office@htour.md  si hai sa ne cunoastem.

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через