Distribuitorul Oficial pe piata Republicii Moldova a BRAND-ului MO’KA CAFFE, cu experienta 20 ani pe piata.

Angajam:

Agent de vanzari

Descrierea postului:
• Incheierea noilor contracte
• Vizita clientilor conform rutei stabilite
• Mentine si dezvolta relatia cu clientii
• Analiza pietei RM a cafelei

Cerinte:
• Experienta in vanzari (constituie un avantaj)
• Automobil personal (constituie un avantaj)
• Bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si convingere
• Orientare catre rezultate
• Punctualitate, seriozitate, perseverenta si ambitie!

Salariul și condițiile de munca:
• Pachet social inclus
• Salariul motivant (partea fixa + %), acces la traininguri și școlarizări organizate în cadrul companiei
• Program de lucru deplin: 8 ore/zi Luni-Vineri
• Lucrul într-un colectiv tânăr şi prietenos
• Se achita amortizarea auto si combustibilul sau cheltuielile de transport
• Se ofera din partea Companiei telefon cu numar la pachet

Trimite-ti CV la adresa de email: moka.multiexpo@gmail.com

Vor fi contactate doar persoanele potrivite.

Telefon: 078103910, 022-310708
Persoana de contact: Oxana
E-mail: moka.multiexpo@gmail.com
Site: https://www.moka.md

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть