,,VOLTA” S.R.L. – lider pe piața autohtonă în furnizarea produselor electrotehnice, anunță concurs de selecție pentru funcția de:

Agent Comercial

Cerințe:

  • Studii medii/ speciale/superioare;
  • Experienţă în domeniul  vînzărilor; Cunoașterea domeniului electric (va constitui un avantaj);
  • Competențe de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a stabili relații pozitive cu clienții;
  • Abilitatea de a identifica nevoile clienților și de ai deservi în mod calitativ;
  • Permis de conducere cat.B;
  • Ambițios, responsabil, punctual, inițiativă, fire dinamică și pozitivă;
  • Cunoaşterea limbilor româna, rusă.

Responsabilităţi:

  • Dezvoltarea, și gestionarea portofoliului de clienți;
  • Prezentarea și promovarea directă a produsele companiei;
  • Încheierea noilor contracte si sa stabileasca o relatie de incredere pentru colaborari frumoase;

Oferim:

  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tînără și creativă;
  • Instruire și oportunități de dezvoltare;
  • Pachet social și un sistem de salarizare motivant peste 12000 lei;
  • Automobil și telefon de serviciu;
  • Bon de masă.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
                                                        e-mail: hr@volta.md
                                                 tel/fax: 022-26-77-56; 079996399
                             Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.
                                             Vă dorim o carieră de Succes!

E-mail: hr@volta.md
Telefon: 022-26-77-56; 079996399
Site: www.volta.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть