Agent comercial cu automobil personal (Chisinau)

Angajăm:

Responsabilități:
- căutarea activă a clienților noi și atragerea acestora
- promovarea produselor si serviciilor companiei
- organizarea și efectuarea vanzărilor active

Cerințe:
- deținerea permisului de conducere categoria „B”
- deținerea unui automobil personal
- cunoașterea obligatorie a limbii ruse și a limbii de stat
- experienta in vanzari (constituie un avantaj)
- abilităţi de comunicare şi convingere.

Compania oferă:
- salariul motivant (partea fixa + bonus)
- compensarea cheltuielilor pentru combustibil
- pachet corporativ de telefonie mobila;
- program de lucru flexibil (poate fi in parallel cu studii)

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul (cu o fotografie atașată și specificarea postului pentru care aplică) la adresa electronică hr.shado@mail.ru

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через