Agent auditor

Compania de produse lactate ÎCS “Lapmol” SRL anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant:

Responsabilități principale:
- auditul zonelor incredintate; verificarea lucrului angajatilor din acest teritoriu; estimarea potentialului de pe aceste zone;
- cautarea activa a noilor clienti; încheierea contractelor cu noii clienți; transmiterea contractelor si informatiei catre superviserul zonei.
- raportare zilnica despre rezultatele obtinute.

Candidatul ideal:
- studii superioare;
- experiența în domeniul vînzărilor;
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- capacitatea de a vorbi convingător și corect;
- abilități de comunicare excelente;
- permis de conducere cat. B.

Oferim:
- post de lucru în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
- angajare oficială + pachet social;
- automobile de serviciu, laptop, telefon mobil cu acces la rețeaua corporativă;
- salariu negociabil

N.B. Acest job include in sine deplasari de serviciu pe tot teritoriul RM.

Persoanele interesate sunt rugate sa depuna CV, indicand postul dorit, pe adresa de e-mail: d.nastase@lapmol.md, sau resurseumane@lapmol.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть