Cauţi un job?

 Rețeaua de Restaurante muzCafe, PUB 44 și muzzette karaoke te invită la cea mai tare aventură! Realizează-te profesional într-o echipă tânără, energică şi pozitivă:)

Vino în echipa noastră!

Administrator

Sectorul: Botanica Centru
Studii: Superioare finisate sau în curs de finisare
Experienta la o pozitie administrativa constituie un avantaj
Grafic de lucru: pe schimburi (zi/noapte)

Responsabilități: Organizarea echipei de lucru, asigurarea unei deserviri conform celor mai înalte standarte și cu bună dispoziție, menținerea în stare ideală a bunurilor localului

Ce îți oferim

  • Salariu din % vînzări + bonus
  • Program de inițiere în funcție
  • Echpă tînără și energică
  • Alimentație gratuită
  • Posibilitate de crestere pe scara ierarhică
  • Traininguri și team-building- uri din contul companiei

Contactează-ne acum şi aplică la postul dorit!

E-mail: hr@muzcafe.md

Telefon: 060763634, 022 000 252.

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть