BC "Energbank" SA angajează:

Administrator sisteme bancare

Cerințe:

  • Cunoașterea sistemelor de operare Windows (7-10);
  • Cunoștințe de bază a sistemelor de operare Windows Server;
  • Cunoașterea de bază s sistemelor de administrare centralizată a resurselor (Active Directory);
  • Cunoștințe de bază în domeniul rețelelor de telecomunicații;
  • Cunoașterea limbilor Română și Rusă;
  • Aptitudinii de comunicare și organizare a timpului;
  • Dorință și aptitudini de a învăța și a aplica cunoștințele acumulate.

Va constitui un avantaj:

  • Cunoașterea sistemelor de operare Linux;
  • Experiența de muncă în domeniul bancar;
  • Cunoașterea limbii engleze;
  • Deținerea certificărilor în domeniu IT&C.

Responsabilități:

  • Oferirea suportului tehnic și consultativ salariaților și clienților Băncii;
  • Menținerea funcționalității servere-lor, sistemelor de operare corespunzătoare și a aplicațiilor;
  • Gestionarea utilizatorilor și acordarea drepturilor de acces la resursele informaționale;
  • Configurarea, administrarea și menținerea rețelei de telecomunicații a bancii;
  • Întreprinderea măsurilor necesare pentru restabilire operativă a funcționării și accesibilității sistemelor și rețelelor de telecomunicații;
  • Gestiunea documentației tehnice aferent zonei sale de responsabilitate.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul prin fax 85-80-89 sau prin poșta electronică: job@energbank.com

Vă rugăm în tema scrisorii să indicați denumirea funcției pentru care aplicați CV-ul.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Администратор

Blinoff • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Junior Systems Administrator

Matrix • Сегодня, Кишинев

Administrator

Star Kebab • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть