Administrator salon de frumusețe

Compania de distribuție anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Noi oferim:

  • Pachet salarial format din: salariu motivant și bonusuri de performanță (de la 9000 - 13000)
  • Oficiul companiei – centrul orașului
  • Reduceri la produsele si serviciile companiei
  • Program de lucru Luni - sâmbătă 2/2 (9:00 - 19:00)
  • Angajarea oficială

Descrierea postului:

  • Primirea și distribuirea apelurilor primite
  • Intalnirea si coordonarea clientilor
  • Pregătirea studiului pentru seminarii
  • Promovarea produselor și serviciilor companiei

Cerințe:

  • Experiența într-o poziție similară constituie un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Rezistenta la stres si placerea de a comunica
  • Punctualitate, responsabilitate, dorință de a munci

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: hr@solvex.md.
Telefon: 062 010211.

E-mail: hr@solvex.md
Tel: 062010211

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть